Automechanik vozů KIA, Škoda

Automechanik vozů KIA, Škoda

Typ poměru Hlavní pracovní poměr
Společnost AGROTEC a.s.
Divize Osobní automobily
Pobočka Hustopeče/Brno

Benefity, které pro Vás máme

Kariérní růst
Kariérní růst
Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Možnost projevit své ambice a dostat se v karierním žebříčku výš tak dáváme nejprve našim zaměstnancům.
Zajištění a příspěvky
Zajištění a příspěvky
Po splnění podmínek můžete čerpat příspěvek na penzijko a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar. Nabídneme výhodné pojištění odpovědnosti a další výhody.
Zaměstnanecké slevy
Zaměstnanecké slevy
Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim zaměstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, levnější pohonné hmoty na příjemnější cestování nebo levnější vstupy do sportovních zařízení.
Podpora znalostí a dovedností
Podpora znalostí a dovedností
Nejen jazykové kurzy a odborná školení, ale především trvalý rozvoj lidí a tím i celé firmy. Pro ty, kteří mění nové nápady ve skutečnost, máme vždy něco navíc. Pravidelně odměňujeme zlepšovatele za reálný přínos z jejich inovací.
Odměna za doporučení
Odměna za doporučení
Doporučením nového kolegy / kolegyně na neobsazené pracovní místo a při jeho následném úspěchu u pohovoru si lze finančně polepšit. A to skutečně významně. 
Společně strávené chvíle
Společně strávené chvíle
Odměnou vám budou i společně strávené chvíle na firemních akcích s příjemným programem, fajn kolektivem, vybranými pochoutkami a na zajímavých místech.

Proč jít pracovat do AGROTECu?


Pošlete nám životopis a pár vět o sobě

Nebo se nám ozvěte přímo

Rychlý kontakt
Začněte odebírat novinky na váš e-mail každý týden