Kultura, rekreace, zdraví
Kultura, rekreace, zdraví
Sami nejlépe víte, co vám udělá radost. Díky benefitovému programu, kde získáváte věrnostní body, si můžete vybírat z nabídky až 10 000 služeb a zboží.
Společně strávené chvíle
Společně strávené chvíle
Odměnou vám budou i společně strávené chvíle na firemních akcích s příjemným programem, fajn kolektivem, vybranými pochoutkami a na zajímavých místech.
Stravování
Stravování
Samozřejmostí je u nás příspěvek na stravné. Nemusíte tak řešit kde a jaké stravenky vám vezmou. Na pobočkách, kde je to možné, máme závodní stravování. Jeho dodavatel garantuje výběr z několika druhů jídel.
Podpora znalostí a dovedností
Podpora znalostí a dovedností
Nejen jazykové kurzy a odborná školení, ale především trvalý rozvoj lidí a tím i celé firmy. Pro ty, kteří mění nové nápady ve skutečnost, máme vždy něco navíc. Pravidelně odměňujeme zlepšovatele za reálný přínos z jejich inovací.
Home office
Home office
Na pozicích, které to umožňují, se mohou zaměstnanci po zapracování těšit i na práci formou homeoffice.
Kariérní růst
Kariérní růst
Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Možnost projevit své ambice a dostat se v karierním žebříčku výš tak dáváme nejprve našim zaměstnancům.
Zajištění a příspěvky
Zajištění a příspěvky
Po splnění podmínek můžete čerpat příspěvek na penzijko a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar. Nabídneme výhodné pojištění odpovědnosti a další výhody.
Odměna za doporučení
Odměna za doporučení
Doporučením nového kolegy / kolegyně na neobsazené pracovní místo a při jeho následném úspěchu u pohovoru si lze finančně polepšit. A to skutečně významně. 
Dny volna navíc
Dny volna navíc
U nás si užijete až o 5 dní volna navíc. Dopřejeme vám také extra volné dny pokud vás čekají životní milníky, jako například promoce a první den vašeho prvňáčka ve škole.
Zaměstnanecké slevy
Zaměstnanecké slevy
Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim zaměstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, levnější pohonné hmoty na příjemnější cestování nebo levnější vstupy do sportovních zařízení.

Jaké benefity využívají naši kolegové?

Terka chválí možnosti vzdělávání

Benefitů je mnoho a myslím, že si každý najde to svoje. Já oceňuji hlavně možnost vzdělávání, Benefit plus a dny placeného volna navíc.
Já osobně hodně využívám Benefit plus. Za body můžu jít třeba do fitka, do wellness anebo za ně pořídím pěkný pobyt. Také jsem ráda, že mi AGROTEC Group umožňuje dny placeného volna navíc. Letos mě čekají státnice, takže volno určitě využiji.
 Každému nováčkovi bych doporučila možnost vzdělávání. Firma zajišťuje kurzy angličtiny anebo odborná proškolení pro danou pracovní pozici. Kdykoliv jsem projevila zájem o workshop anebo kurz, který by mě v práci mohl jakkoli obohatit, moje iniciativa byla kladně přijata vedením.

Tereza
Marketingový specialista nákladních aut

Pavel oceňuje kolegy a skvělou atmosféru

Pro mě jsou základním benefitem lidé v této firmě. Doposud jsem se nesetkal s odmítnutím pomoci, ani hrubým chováním mezi zaměstnanci, což je v dnešní divoké době malý zázrak.
Do práce dojíždím, proto z těch běžných benefitů vítám zaměstnanecké slevy na auta, MOL kartu na levnější pohonné hmoty. Oceňuji stravenkový paušál, pojistku odpovědnosti vůči zaměstnavateli a také penzijko.
Snažím se jeden benefit pro ostatní také vytvářet, ve smyslu být jim užitečný. Záleží mi na dobrých lidech bez ohledu na jejich pracovní zařazení. Pokud umějí převzít zodpovědnost, dotahovat věci do konce,  podpořit druhé, podělit se…, to jsou benefity k nezaplacení.

Pavel
Personalista
Bavilo by Vás to s námi také? Podívejte se na seznam volných pozic.

Bavilo by Vás to s námi také?
Podívejte se na seznam volných pozic.

Rychlý kontakt
Začněte odebírat novinky na váš e-mail každý týden