Příběhy studentů

Během studia vysoké školy jsem hledala brigádu v blízkosti bydliště, která mi zároveň splní i praxi. Dostala jsem příležitost v AGROTEC Group a prošla si několika odděleními, získala základní přehled, poznala lidi. Po státnicích jsem si zvolila oddělení Afinance a nastoupila na plný úvazek. Hlavní výhodou byl nástup do již známého prostředí a také částečná znalost práce, takže jsem nemusela absolvovat pohovory. Vítám, že se také mohu zapojit do organizace celofiremních akcí, jako jsou AGROTEC rally, Den otevřených dveří atd.
 
Lenka Z.
Finanční specialista
Po výšce jsem dostal od kamaráda tip. Šlo o pozici trainee v AGROTEC Group. Začínal jsem tak na divizi, která řeší prodej a servis závěsné a přívěsné techniky pro zemědělské stroje. Po nějaké době jsem naskočil do hlavního pracovního poměru jako prodejce náhradních dílů. K tomu bylo potřeba, abych dokonale poznal prodávanou techniku, procesy i administrativu uvnitř firmy.

Aleš B.
Vedoucí prodeje náhradních dílů
Pozici Trainee jsem zaznamenala na některém z pracovních portálů, myslím, že to byl jobs. Pak jsem mrkla přímo na stránky firmy a zareagovala. Trainee program mi umožnil dobře poznat procesy ve firmě, naučila jsem se pracovat s mnoha firemními programy. Účastnila jsem se školení, prostě super start. Po Trainee programu jsem zůstala na HR oddělení a přechod na plný úvazek byl díky tomu velmi snadný.

Barbora H.
HR-Marketingový a náborový specialista
Bavilo by Vás to s námi také? Podívejte se na seznam volných pozic.

Bavilo by Vás to s námi také?
Podívejte se na seznam volných pozic.

Rychlý kontakt
Začněte odebírat novinky na váš e-mail každý týden